Vaše spokojenost - naše radost

STUDIO TIARE

Ruská 10
Praha 10 - Vršovice
101 00
+420 608 104 501
studio-tiare@centrum.cz

 Příjemné posezení s dobrou kávou nebo čajem

             

KONTAKT

Výživový poradce  Alice

 so. ne. po : dle objednání

Tel. : +420 737 217 349

www.nutri-poradna.cz

 

o mnĚ

Dlouhou dobu se zajímám o zdravou výživu a zdravý životní styl, absolvovala jsem kurs Poradce pro výživu u společnosti NutriAcademy, s.r.o., jsem členem Aliance výživových poradců, účastním se seminářů a konferencí a neustále se v oboru vzdělávám. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, později jsem působila většinou ve větších, zahraničních firmách, kde jsem zastávala pozice koordinátora a projektového vedoucího. Věnuji se sportu, dříve jsem předcvičovala zumbu, mám ráda běh na delší tratě, ke kardio tréninku si přidávám silový fitness trénink. Není mi cizí ani kolo a treky po horách v létě i v zimě.

A samozřejmě také velice ráda, zdravě, pravidelně a v dostatečném množství jím!

 

 Superfood

Zelené potraviny patřící do tzv. superpotravin nejsou náhradou pestré stravy. Jsou jejím kvalitním doplňkem a pomáhají mimo jiné velice dobře při odkyselení organismu. Spolupracuji se značkou Neobotanics®, která vznikla na základě vědeckého výzkumu. Produkty Neobotanics® jsou opakovaně testovány z hlediska kvality a čistoty suroviny, metody zpracování, obsahu účinných látek a absence mykotoxinů, pesticidů a těžkých kovů a to i ve spolupráci s předními vědeckými kapacitami na bezpečnost a analýzu potravin.

 

                    

 

Výživový poradce

 Dle tiskové zprávy WHO (Světová zdravotnická organizace) z června 2016 se obezita od roku 1980 celosvětově více než zdvojnásobila a nadváha a obezita překročila celosvětově hranici podvýživy. V roce 2014 bylo WHO potvrzeno 41 milionů dětí mladších pět let trpící obezitou či nadváhou. Obézních dětí a mladistvých stále přibývá.

                                

 Klientům pomáhám formou individuálního poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu. V úvodní konzultaci provádím měření složení těla, konzultuji s klientem naměřené hodnoty a navrhuji případná opatření k omezení potenciálních rizik. Klientům kromě vážení a měření složení těla, nabízím také měření krevního tlaku, hladiny glukózy, kyseliny močové a cholesterolu.

 Poskytuji poradenství klientům nejen s nadváhou, ale také všem, kteří se ze zdravotních důvodů zajímají o zdravou výživu a také všem, kteří se chtějí dostat do fyzické kondice a snaží se nabrat svalovou hmotu, manažerům, těhotným maminkám i osobám s rizikovými faktory, jako jsou obezita, hypertenze, ischemická choroba srdeční, diabetes, zvýšená hladina cholesterolu v krvi či nadměrný stres. V případě zájmu Vám sestavím individuální výživový plán a osobní jídelníček.

 Ráda Vám také pomohu s orientací v nákupu potravin, vysvětlím Vám, jak číst informace z obalů a jaké potraviny si do jídelníčku vybrat.

Má poradna není primárně založená na prodeji konkrétních výrobků klientům a sestavování jídelníčku výhradně z těchto produktů.

Pokud máte zájem o individuální výživový plán „šitý na míru“ přímo pro Vás, neváhejte se na mě obrátit. Součástí plánu je konkrétní typový jídelníček rozložený do celého dne včetně gramáže.

                        

 

CENÍK

   Cena vstupní konzultace je 500,-Kč.  Klientům kromě vážení a měření složení těla nabízím také měření krevního tlaku, konzultace stravovacích návyků, rizika metabolického syndromu atd..

  • Cena individuálního výživového plánu - 6.000,-Kč. Každý klient má v ceně individuálního výživového plánu měsíční on-line servis ZDARMA (e-mail, telefon) od data předání plánu. 
  • Průběžná kontrola/konzultace – 500,-Kč (nejlépe 1x měsíčně od zahájení nového nutri režimu).
  • Zdravé nakupování – 500,-Kč (zahrnuje návštěvu obchodního centra s klientem, výběr potravin a doporučení). 
  • Další úpravy či přepracování výživového plánu 3.000,-Kč.

PLATBA individuálního výživového plánu: 50% při schůzce k vyplnění dotazníku, 50% při předání plánu. Záloha je nevratná.