Kadeřnice Kristýna

Dobrý den, jmenuji se KRISTÝNA. Moje práce kadeřnice mě velice baví a naplňuje. Neustále vyhledávám a absolvuji kadeřnické stáže, abych mohla Vám, svým klientům, dát maximální profesionální, moderní a šetrnou péči pro vaše vlasy.

Pracuji s kvalitní značkou REVLON, který má hned několik barvících systémů. Takže dle kvality vlasů mohu vyhodnotit a vybrat tu správnou cestu pro Vaše vlasy. Pracuji se systémem bezamoniakové barvy Revlon Professional. 

 Je to značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon a v současné době je jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě.  Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků.

Barva na vlasy Alter Ego  je profesionální permanentní barva na vlasy určená i pro alergiky. Je to nová, permanentní, maximálně kosmetická, krémová barva, která je obohacena o extrakt z plodů Garcínie (Garcina Mangostana) a má díky svému speciálnímu složení a máslu z karité vynikající výživný a hydratační efekt. Díky tomuto produktu lze docílit perfektního probarvení vlasů od kořínků až do konců. 100% probarvuje bílé/šedivé vlasy.  

Šampon je sice věc, kterou používáme téměř denně, přesto by si po létě naše vlasy zasloužily nějaký, který jim dodá hydrataci a výživu, kterou jim sluníčko a chlorovaná voda vzaly.

                 Ceník


PÁNSKÉ  SLUŽBY

PÁNSKÝ STŘIH

Mytí, střih strojkem,

150 Kč 

PÁNSKÝ STŘIH

Mytí, střih, styling

250 Kč 

DÁMSKÉ  SLUŽBY

(cena dle délky vlasů, množství materiálu a časové náročnosti)

FOUKANÁ, STŘIH

(konzultace, střih, foukaná, modelace účesu, styling)

350 - 650 Kč

BARVA/PŘELIV, STŘIH, FOUKANÁ , 

(konzultace, barva/přeliv, střih,mytí vlasů, foukaná, modelace účesu, styling)

920 - 1700 Kč

MELÍR

(konzultace, melír, střih,mytí vlasů, foukaná, modelace účesu, styling)

1050 - 1800 Kč

DĚTSKÉ  SLUŽBY

NÁZEV SLUŽBY

Etiam porta sem male suada magna mollis euismod

od 105 Kč