Výživová poradna

ALICE  HYNKOVÁ

Výživová poradkyně

Dlouhou dobu se zajímám o zdravou výživu a zdravý životní styl,  jsem členem Aliance výživových poradců, účastním se seminářů a konferencí a neustále se v oboru vzdělávám. Působím také jako fitness trenér, dříve jsem předcvičovala zumbu, mám ráda běh na delší tratě, ke kardio tréninku si přidávám silový fitness trénink. Není mi cizí ani kolo a treky po horách v létě i v zimě.

A samozřejmě také velice ráda, zdravě, pravidelně a v dostatečném množství jím.

 Klientům pomáhám formou individuálního poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu. V úvodní konzultaci provádím měření složení těla, konzultuji s klientem naměřené hodnoty a navrhuji případná opatření k omezení potenciálních rizik. Klientům kromě vážení a měření složení těla, nabízím také měření krevního tlaku, hladiny glukózy, kyseliny močové a cholesterolu.

Poskytuji poradenství klientům nejen s nadváhou, ale také všem, kteří se ze zdravotních důvodů zajímají o zdravou výživu a také všem, kteří se chtějí dostat do fyzické kondice a snaží se nabrat svalovou hmotu, manažerům, těhotným maminkám i osobám s rizikovými faktory, jako jsou obezita, hypertenze, ischemická choroba srdeční, diabetes, zvýšená hladina cholesterolu v krvi či nadměrný stres. V případě zájmu Vám sestavím individuální výživový plán a osobní jídelníček.

Ráda Vám také pomohu s orientací v nákupu potravin, vysvětlím Vám, jak číst informace z obalů a jaké potraviny si do jídelníčku vybrat.

Má poradna není primárně založená na prodeji konkrétních výrobků klientům a sestavování jídelníčku výhradně z těchto produktů. 

Pokud máte zájem o individuální výživový plán "šitý na míru" přímo pro Vás, neváhejte se na mě obrátit. Součástí plánu je konkrétní typový jídelníček rozložený do celého dne včetně gramáže.


Jarní  akce

Vstupní konzultace + hodina ve fitness centru s fitness trenérkou - 500,- Kč

Cena zahrnuje konzultaci včetně všech měření + hodinu strávenou ve fitness centru dle zaměření klienta (úbytek tukové hmoty, nárůst svalů / tvarování postavy).

Info na tel. č. - 737 217 349

AKCE  PLATÍ  DO  30.4.2018

          Ceník

Cena vstupní konzultace je 500,-Kč. Klientům kromě vážení a měření složení těla nabízím také měření krevního tlaku, konzultace stravovacích návyků, rizika metabolického syndromu atd..

 

  •  Každý klient má v ceně individuálního výživového plánu měsíční on-line servis ZDARMA (e-mail, telefon) od data předání plánu.
  • Průběžná kontrola/konzultace - 500,-Kč (nejlépe 1x měsíčně 
  • od zahájení nového nutri režimu).
  • Zdravé nakupování - 500,-Kč (zahrnuje návštěvu obchodního centra s klientem, výběr potravin a doporučení).