Manikúra a Gelové nehty

Martina  Hanzelová

Manikérka

Pokud hledáte studio, ve kterém Vám vytvoří kvalitní nehtovou modeláž přirozeného vzhledu, jste tu správně.

Dnešní hektická doba klade na ženu a ženskou krásu vysoké nároky. Musíme stíhat mnoho věcí v práci a doma a přitom všem vypadat upraveně. Ruce jsou " vizitkou" každé z nás. Zvláště pro ženu by měla být péče o ruce samozřejmostí. Ruce jsou na rozdíl od obličeje často opomíjeny.Přitom péče o ruce není nic složitého. Péče o ruce začíná již u prevence! Na rukou i na nehtech se projevuje i náš celkový zdravotní stav - jak psychický ,tak i fyzický.

....Ke službám, které Vám nabízíme, máme vzdělání v oboru Manikúra a nehtová modeláž a příslušná školení.

....Pracujeme s materiály firmy Expa - Nails, Enii Nails , které patří k jedněm z nejlepších na českém trhu a vyváží se i do zemí EU.

GELOVÉ NEHTY

Kde vznikly? Renesance umělých nehtů začala zhruba v padesátých letech v Hollywoodu.V sedmdesátých letech pak přichází do světa gel a akryl:) Do ČR přišly mnohem později....

Na jaké nehty jsou gelové nehty vhodné? Gelové nehty jsou vhodné pro všechny typy nehtů,pro zpevnění slabých nehtů.Aplikovat se můžou i na krátké,okousané nehty,gel pak nehty podrží a nehty povyrostou.

Jak často o gelové nehty pečovat? Po první aplikaci se chodí pravidelně na doplnění gelu zhruba 1x za tři týdny nebo za měsíc. Záleží, jak rychle vám gel odrůstá.V průběhu, jak nehty odrůstají, příjdete na doplnění gelu, který se nanáší přímo na přírodní nehty. Doplnění gelu s úpravou nehtů a lakováním trvá zhruba 1.5 hod.

Výhody gelových nehtů? Upravené gelové nehty vypadají naprosto přirozeně a pevnější.Nevadí jim tvrdší náraz, kdy by se Vám Vaše přirozené nehty zlomily.Můžete s nimi klidně mýt nádobí, používat běžné mycí a hygienické prostředky.

Nevýhody? Nevýhodou je, že musíte pravidelně chodit na doplňování gelu a najít si na to čas.

GELLAK

Je konec oloupaným lakům po dvou až třech dnech.Přichází totiž nová éra laků,které nemají problém vydržet až tři týdny! Nemusíte mít gelové nehty ani jinak prodloužené. Stačí jen nalakovat a jít. Nechte se překvapit jejich dalšími úžasnými vlastnostmi!

Řada žen si pořizuje umělé nehty proto,že na nich vydrží lak dlouho a ruce vypadají neustále upraveně. Pokud ale chcete nechat vyniknout krásu svých přirozených nehtů a nemáte čas je neustále přelakovávat,potěší vás Gel-laky

MANIKÚRA

Manikúra je kosmetická procedura, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. 

Manikúra je nedílnou součástí péče o náš zevnějšek, jelikož ruce jsou naší vizitkou a při správné péči mohou být i velkou ozdobou.

Odměňte své ruce profesionální  manikúrou.  Díky našim produktům budou vždy svěží a připravené na váš oblíbený lak na nehty! 

Fotogalerie

Ceník

MANIKÚRA

Základní manikúra, P - shine nebo lakování

350 Kč

MANIKÚRA A GELLAK 

Základní manikúra a Gellak 

480 Kč

NOVÉ GELOVÉ NEHTY 

Základní manikúra a nové gelové nehty 

720 Kč

DOPLNĚNÍ GELOVÝCH NEHTŮ

Základní manikúra a doplnění gelových nehtů 

580 Kč

ODSTRANĚNÍ GELOVÝCH NEHTŮ  

Odstranění gelu, manikúra a ošetření a regenerace Kalciem 

450 Kč

PARAFÍNOVÁ LÁZEŇ   

Ošetření a regenerace rukou 

190 Kč

MASÁŽ RUKOU  

20 min. samostatná masáž rukou 

150 Kč

ZDOBENÍ NEHTŮ PIGMENTEM 

Zdobení nehtů pigment. práškem s kovovým efektem 

100 Kč

ZDOBENÍ NEHTŮ MAGNETICKÝM GELEM 

Zdobení nehtů magnetickým gelem 

100 Kč

ZDOBENÍ NEHTŮ 

Složité a náročné zdobení nehtů (podle počtu nehtů) 

20 Kč

ODSTRANĚNÍ GELLAKU 

150 Kč

ODLAKOVÁNÍ LAKU

400 Kč

JEDNODUCHÉ ZDOBENÍ NEHTŮ   

ZDARMA