Novinky

VÍKENDOVÉ MASÁŽE

  Vážené zákaznice a zákazníci, připravujeme pro Vás velmi zajímavou nabídku a to VÍKENDOVÉ MASÁŽE od masérky Báry.

   V dnešní uspěchané době, kdy v týdnu není čas, si můžete dopřát oddych a relaxaci o víkendu a příjemnou masáží zregenerovat Vaše unavené tělo a svaly. 

Objednávky tel. na č. 731 734 023 

Těší se na Vás masérka Bára 

Novinka  - ,,MALIBU C ,,

 HLOUBKOVÉ  ČIŠTĚNÍ VLASŮ - Kadeřnice Oxana ( tel. 608 980 061 )   

Proč bychom měli vlasy čistit? 

Vlasy velmi často trpí, nejsou správně vyživené, vlasová pokožka se přemašťuje a vlasy ztrácí objem. Klientka se dostává do začarovaného kruhu, jeho výsledkem je velmi časté mytí vlasů, které je mnohdy i každý den.

  Důvodem je používání šampónu a kondicionéru, který danému typu vlasů nevyhovuje, je zkrátka špatně vybraný, protože klientkám v dnešní době málokdo kvalitně poradí. Dalším důvodem je složení vody, kterou vlasy myjeme. Chlór, železo, měď a další minerály společně s vodou nerozpustitelným silikonem obsaženým v produktech z drogerie vlas zanáší. Vlas se postupně obaluje do neprodyšného nánosu, který bohužel nelze umýt a vyčistit běžnou konvenční péčí. Takto zanesené vlasy jsou v mnohých případech také velmi suché. Neprodyšná vrstva nepustí do vlasu žádnou hydrataci a i sebelepší maska je bohužel pouze smyta do odpadu.

  Malibu C v roce 1985 jako první přišli na trh s wellness přípravky, které jsou založeny na patentovaných technologiích, vědeckých výzkumech s ohledem na životní prostředí. Naše produkty jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů VITAMÍNU C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.

 Malibu C nabízí různé řady k ošetření jakýchkoli vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí totiž netuší, co se skrývá ve vodě, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou.

Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

  • blednutí barvy
  • problémy s krytím šedivých vlasů
  • zašlé blond odstíny
  • nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
  • ztrátu pružnosti vlasů
  • ztrátu lesku vlasů
  • zesvětlení vlasů, které "zmizí" po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

Hloubkové čištění vlasů má právě díky těmto důvodům obrovský smysl jak na barvených, tak na přírodních vlasech. Vlasy zanechává čisté a připravené přijímat výživové přípravky, což je obzvlášť u suchých vlasů to nejpodstatnější. Vlasy jsou velmi lesklé, klientky ze svých zkušeností hovoří o tom, že jsou mnohem hladší na omak a mají pocit lehkosti. 

CENÍK 

Čištění při první návštěvě - 1.300 Kč ( 2 hod. )
Čištění vlasů + střih - 1.600 Kč ( 2.5 hod. )     
Čištění vlasů + barva + střih - 2.800 Kč ( 4 hod. ) 

     Novinka ,, K18 mask ,,

Kadeřnice Oxana ( tel. 608 980 061 )   

Milí zákazníci, ráda bych Vás informovala o novince ,,K18 mask ,, . Je to první produkt, který léčí poškozené vlasy odbarvováním, barvením , chemickými látkami a tepelným a mechanickým stylingem.

Jeho používání má radikálně odlišný postup.

Až doteď vlasové produkty zakrývaly poškození prostřednictvím pečujících ošetření, při nichž docházelo k obalení vlasu oleji, což zajistilo povrchovou hydrataci a lesk. Vyspravující ošetření působilo jako záplata na poškození, jako vnitřní lepidlo - silné, ale křehké - a přinášelo pouze dočasné výsledky.

,, K18 mask .. je první produkt, který Vaše vlasy opravdu uzdraví zevnitř.

Přijďte, vyzkoušejte a výsledek poznáte sami.

https://www.k18hair.cz