Kadeřnice Oxana

Oxana  Fečová

Kadeřnice

 Pracuji jako kadeřnice již několik let a stále mě tato práce velice baví. Neustále vyhledávám a absolvuji kadeřnické stáže, zajímám se o současné trendy a aktuální módní styl. Zdokonaluji se, abych mohla dát maximální, moderní a šetrnou péči pro vaše vlasy a abych mohla dopřát svým klientkám skutečně profesionální péči.

   

 Novinka  ,, K18 mask ,,

  Milí zákazníci, ráda bych Vás informovala o novince ,,K18 mask ,, . Je to první produkt, který léčí poškozené vlasy odbarvováním, barvením , chemickými látkami a tepelným a mechanickým stylingem.

Jeho používání má radikálně odlišný postup.

Až doteď vlasové produkty zakrývaly poškození prostřednictvím pečujících ošetření, při nichž docházelo k obalení vlasu oleji, což zajistilo povrchovou hydrataci a lesk. Vyspravující ošetření působilo jako záplata na poškození, jako vnitřní lepidlo - silné, ale křehké - a přinášelo pouze dočasné výsledky. 

,, K18 mask ..   je první produkt, který Vaše vlasy opravdu uzdraví zevnitř.

Přijďte, vyzkoušejte a výsledek poznáte sami.

https://www.k18hair.cz


Novinka - ,,MALIBU C ,,

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ VLASŮ - Kadeřnice Oxana ( tel. 608 980 061 )

Proč bychom měli vlasy čistit?

Vlasy velmi často trpí, nejsou správně vyživené, vlasová pokožka se přemašťuje a vlasy ztrácí objem. Klientka se dostává do začarovaného kruhu, jeho výsledkem je velmi časté mytí vlasů, které je mnohdy i každý den.

Důvodem je používání šampónu a kondicionéru, který danému typu vlasů nevyhovuje, je zkrátka špatně vybraný, protože klientkám v dnešní době málokdo kvalitně poradí. Dalším důvodem je složení vody, kterou vlasy myjeme. Chlór, železo, měď a další minerály společně s vodou nerozpustitelným silikonem obsaženým v produktech z drogerie vlas zanáší. Vlas se postupně obaluje do neprodyšného nánosu, který bohužel nelze umýt a vyčistit běžnou konvenční péčí. Takto zanesené vlasy jsou v mnohých případech také velmi suché. Neprodyšná vrstva nepustí do vlasu žádnou hydrataci a i sebelepší maska je bohužel pouze smyta do odpadu.      

Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

  • blednutí barvy
  • problémy s krytím šedivých vlasů
  • zašlé blond odstíny
  • nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
  • ztrátu pružnosti vlasů
  • ztrátu lesku vlasů
  • zesvětlení vlasů, které "zmizí" po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

Ceník

 Střih a foukaná

(mytí, střih, foukaná, styling) 

500 - 850 Kč

 Foukaná

(mytí, foukaná, styling) 

320 - 550 Kč

 Barvení vlasů

(mytí, střih, barvení, foukaná, styling) 

1200 - 2200 Kč

 Melír a tónování

(melír, tónování, mytí, střih, foukaná, styling) 

1800 - 2800 Kč

 Balayage

 (zesvětlení, tónování, mytí, střih, foukaná, styling)

1800 - 3100 Kč

 Čištění vlasů

Kosmetikou ,, Malibu C " 

1600 Kč

Čistění k barvě

Kosmetikou  ,, Malibu C "

1000 Kč

 Pánský střih strojkem

 střih, mytí, foukaná, styling)  

od 250 Kč

 Pánský střih nůžkami

(mytí, střih, foukaná, styling)  

od 320 Kč