Kadeřnice Oxana

Jmenuji se Oxana a pracuji jako kadeřnice již několik let a stále mě tato práce velice baví. Neustále vyhledávám a absolvuji kadeřnické stáže, zajímám se o současné trendy a aktuální módní styl. Zdokonaluji se, abych mohla dát maximální, moderní a šetrnou péči pro vaše vlasy a abych mohla dopřát svým klientkám skutečně profesionální péči. 

Ke své práci používám kvalitní značku Lóreal Professionnel , která má hned několik barvících systémů. Takže dle kvality vlasů mohu vyhodnotit a vybrat tu správnou cestu pro Vaše vlasy. Pracuji se systémem bezamoniakové barvy INOA a s barvami ALTER EGO.


PŘENESTE SE DO SVĚTA INOA, KDE NA VÁS ČEKÁ :

  • Profesionální aplikace barvy spojená s relaxačním zážitkem
  • Díky unikátnímu bezamoniakovému složení už nikdy neucítíte nežádoucí vůni během barvení
  • Optimální šetrnost k vaší vlasové pokožce
  • 6 týdnů intenzivní hydratace a výživy pro vaše vlasy
  • Ultra-lesklá, zářivá barva s odlesky dle vašich přání
  • 100% krytí bílých vlasů a současně velmi přirozený vzhled

Barva na vlasy ALTER EGO je profesionální permanentní barva na vlasy určená i pro alergiky. Je to nová, permanentní, maximálně kosmetická, krémová barva, která je obohacena o extrakt z plodů Garcínie (Garcina Mangostana) a má díky svému speciálnímu složení a máslu z karité vynikající výživný a hydratační efekt. Díky tomuto produktu lze docílit perfektního probarvení vlasů od kořínků až do konců. 100% probarvuje bílé/šedivé vlasy.   

V péči o vlasy používám hlavně výživný systém OROFLUIDO AMAZONIA. Díky starodávné moudrosti domorodých obyvatel oblasti Amazonky jsou v produktech zastoupeny výtažky z luxusních rostlin a ovoce, které amazonský prales nabízí. Řada Revlon Orofluido Amazonia je speciálně vytvořena pro potřeby jemných až velmi silných poškozených vlasů. Jedinečné ingredience získané z amazonského pralesa dodávají vlasům vitalitu a zajišťují hlubokou výživu a obnovu vlasových vláken. Tato maska, bohatá na keratin, obnovuje a regeneruje vlasy do hloubky. Uhlazuje povrch vlasů a dodává jim zářivý lesk a hebkost. Obnovuje poškozenou strukturu vlasů, posiluje je a chrání proti dalšímu poškození. Po použití budou Vaše vlasy lesklé, zdravé a hebké na dotek.

Ceník

PÁNSKÉ SLUŽBY

PÁNSKÝ STŘIH

Mytí, střih strojkem,

150 Kč

PÁNSKÝ STŘIH

Mytí, střih, styling

250 Kč

DÁMSKÉ SLUŽBY (cena dle délky vlasů, množství materiálu a časové náročnosti)


FOUKANÁ, STŘIH   

(konzultace, střih, foukaná, modelace účesu, styling)

350 - 650 Kč

BARVA/PŘELIV, STŘIH, FOUKANÁ , INOA 

(konzultace, barva/přeliv INOA,                                         střih,mytí vlasů, foukaná, modelace účesu, styling)

 920 - 1700 Kč

BARVA/PŘELIV, STŘIH, FOUKANÁ , ALTER  EGO 

(konzultace, barva/přeliv ALTER  EGO,                             střih,mytí vlasů, foukaná, modelace účesu, styling)

 720 - 1620 Kč

MELÍR 

(konzultace, melír, střih,mytí vlasů, foukaná, modelace účesu, styling)

 1050 - 1800 Kč

BALAYALAGE

(konzultace, balayalage, střih,mytí vlasů, foukaná, modelace účesu, styling)

 1300 - 2350 Kč